Na kontaktoni

Ne jemi këtu për të ndihmuar

GER

Tel: +49 171 7540218

Email: jrt_sales@jrt-memos.com

Shto: Im Schönblick 7, 73095 Albershausen, Baden-Württemberg, Gjermani

CHN

Tel: +86 592 5929 683

Email: jrt_sales@jrt-memos.com

Shtoni: Nr. 1670 Butang Middle Rd, Xiamen, Fujian China

SHBA

Tel: +1 904 439 5928

Email: jrt_sales@jrt-memos.com

Shtoni: Saint Augustine, Florida, SHBA

IND

Tel: +91 98330 90670

Email: jrt_sales@jrt-memos.com

Shtoni: Mumbai, Indi

Lini një mesazh

Nëse jeni të interesuar për produktet tona dhe dëshironi të dini më shumë detaje, ju lutemi lini një mesazh këtu, ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të mundemi.

Bashkëpunimi biznesor

Qëndroni në kontakt me Jiarong. ne do
t'ju ofrojë zgjidhje të zinxhirit të furnizimit me një ndalesë.

Paraqisni

Na kontaktoni

Ne jemi këtu për të ndihmuar! Me vetëm disa detaje do të jemi në gjendje
përgjigjuni kërkesës tuaj.

Na kontaktoni